SK Komputer

Szukaj

Wyszukiwanie zaawansowane

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2013Insert Biuro GT

Produkt

Cena: 732,00 zł

 

Porównaj

+ Powiększ zdjęcie

Dane techniczne  
Typ System wspomagania pracy biura rachunkowego
Typ licencji Komercyjna
Wersja językowa Polska
Wymagany system operacyjny Microsoft Windows 98SE, Me, NT 4.0, 2000, XP

Opis

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Program jest uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT). Biuro GT to narzędzie integrujące operacje wykonywane w tych systemach, dzięki czemu staje się wygodną podstawą pracy dla pracowników biura.

Biuro GT umożliwia sprawną obsługę dużej liczby podmiotów bez konieczności wyboru wszystkich obsługiwanych podmiotów i odszukiwania odpowiedniego modułu administracyjnego. Biuro GT automatyzuje wykonywanie operacji powtarzalnych, koniecznych do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów. W systemie możliwe jest automatyczne modyfikowanie najważniejszych parametrów programów księgowych i kadrowych. Program zawiera mechanizmy pozwalające na łatwe harmonogramowanie pracy biura i kontrolowanie niektórych operacji wykonywanych przez biuro rachunkowe. Biuro GT ułatwia zarządzanie czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych - przede wszystkim przy archiwizacji i konwersji baz danych.

System generuje odpowiednie raporty ułatwiające rozliczanie pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientami.

Biuro GT to program intuicyjny w obsłudze, którego zadaniem jest przede wszystkim znaczne przyspieszenie pracy osób zatrudnionych w biurze rachunkowym.

Funkcjonalność Biura GT ogólnie można podzielić na dwie płaszczyzny działania. Pierwsza to wspomaganie pracy z programami linii InsERT GT, druga to funkcje, które ułatwiają planowanie rozmaitych zadań i kontrolują pracę całego biura.

Zobacz także

Insert mikroSUBIEKT dla Windows
Cena:
183,00 zł
Porównaj
Insert niebieski PLUS dla Insert GT
Cena:
1 207,80 zł
Porównaj
Insert Subiekt GT Sfera
Cena:
1 683,60 zł
Porównaj
Insert Subiekt GT licencja oddziałowa na pracę zdalną
Cena:
366,00 zł
Porównaj
Insert teleKonsultant
Cena:
237,90 zł
Porównaj
Insert Biuro GT
Cena:
732,00 zł
Porównaj
Insert Rachmistrz GT
Cena:
488,00 zł
Porównaj
Insert Gratyfikant GT
Cena:
1 573,80 zł
Porównaj